Lõbusõidud

Lõbusõidud algavad Tartu kesklinnast avaturu juurest

Skuutrisõit

55€ /tund

Parvesaun

99€ /tund

Saun-grill kesklinnas

69€ /tund

Kajakisõit

Info peagi

Teil on plaanis korraldada sünnipäev, firmapidu, tüdrukute- või poismeesteõhtu, mõni muu üritus või on soov niisama lõbusalt sõprade-pere seltsis aega veeta? Maaliline Emajõgi oma ilusate kallaste ja käändudega pakub nüüd hoopis teistlaadi võimalust veeta oma vaba aega, kui olles kuival maal. 

Meil on liiklemiseks pakkuda meie kaptenite juhtimisel parvesaun ning eraldi ka skuutrid. Parvesaun on meil uhiuus, reisijate üldmahutavusega kuni 12 inimest. Sõidame Kabinale ja viskame parve ankrusse. Sellel ajal, kui naised on ülemisel päikesetekil päikesekiiri nautimas, saavad mehed saunas käia, kala püüda ning valmistada baaris jahutavaid jooke nii endale, kui ka ülemisele tekile. Ujumiseks on parvele paigaldatud mugav redel, mille pealt saab sisse-välja käia. Parv on varustatud 88L külmikuga, kuhu saate võtta kaasa omal maitsel söögid-joogid. Ülemisel tekil on ka grillimiseks grill. Toitlustust on võimalik tellida ka läbi catering teenuse. Samuti on parv varustatud tualettruumiga. Kui sellest kõigest jääb väheks, võime kaasa võtta ka skuutri(d) ning meie kapteni pilgu all saate saate ruumikal Kabinal ise tutvust teha lõbusa veesõiduga. Skuutrid on meil uued Sea Doo Spargid, mis on oma olemuselt lihtsad ja väga ökonoomsed (küttekulu ca. 8L/tunnis).

Eelpool mainitud skuutreid on meil 4 ja kui omate jeti või väikelaevajuhi tunnistust, siis saate neid rentida. Alusta sõitu Tartu kesklinnast ning sõida näiteks Kabinale. Või kui on soov nautida jõge, sõida kesklinnast ca. 20km kaugemale, Ürgoru Paadisadamasse, kus ootavad teid ka skuutrisillad, tehke väike puhkus ja asuge tagasiteele. Loomulikult on kõik meie väikelaevad varustatud kogu päästevarustusega, mis on nõutav, olgu reisijateks väikesed või suured. 

Sõitude algus ja lõpp toimub Tartu kesklinnast avaturu juurest. Kõike saame muuta, läbi rääkida ning teha teile meelepäraseks.

BRONEERIMINE
broneeri@urgoru.ee
(+372) 5620 0930

Lõbusõidud algavad Tartu kesklinnast avaturu juurest